Pošalji link prijatelju Sva polja su obavezna

*link će biti automatski generiran u poruci

Pošalji

A + A - Grad Poreč Feed Pošalji link Print
Vi ste ovdje: Naslovna / Organizacija
Uredi podatke

Mjesni odbori

Mjesni odbori na području Grada Poreča-Parenzo, kao oblik neposrednog sudjelovanja građana u odlučivanju o lokalnim poslovima od neposrednog i svakodnevnog utjecaja na život i rad građana, osnivaju se Statutom Grada Poreča-Parenzo, sukladno zakonu i drugim propisima.

Nakon provedenih izbora za članove Vijeća mjesnih odbora Grada Poreča-Parenzo održanih 27. listopada 2019.. godine, izabrana su se Vijeća konstituirala dana 25, 26.. i 27. studenog 2019. godine. Konstituirajuće sjednice održane su u Velikoj vijećnici Grada uz sudjelovanje nadležnih gradskih službenika.

Izvršeno je konstituiranje svih deset mjesnih odbora, a za Predsjednike Vijeća mjesnih odbora u narednom četverogodišnjem razdoblju izabrani su:

MO ANKA BUTORAC - Žarko Žiković, Ulica Anke Butorac 3 / 091 45 21 154 mail: zzikovic@gmail.com

MO BADERNA - Dragan Legović, Baderna 5B /091 57 87 874 ili 462 350 mail: m.o.baderna19@gmail.com

MO ČERVAR-PORAT - Ivanka Titlić, Glicinija 1 / 098 644 600 mail: ivanka.titlic@gmail.com

MO FUŠKULIN - Andrea Crevato, Mugeba 23A / 095 88 52 760 mail: andrydelegconsulting@libero.it

MO JOAKIM RAKOVAC - Ivan Herak, Prvomajska ulica 1 / 092 17 39 859 mail: ivan.herak@gmail.com

MO MATE BALOTA - Eugen Stanissa, Massa Lombarda 8 / 091 45 20 094 mail: eugen.stanissa@gmail.com

MO NOVA VAS - Roland Kosinožić, Ulica Bladani 2 /098 294 712 ili 434 960 mail: roland@rocco.hr

MO VARVARI - Marina Pacenti, Musalež 7 /091 51 78 827 mail: marina.pacenti@gmail.com

MO VELI MAJ - Michela Bravar Kovačić, Gornji Špadići 14 /091 25 35 153 mail:  ivannicole01@gmail.com

MO ŽBANDAJ - Sandi Jugovac, Radmani 7 /091 51 57 923 mail: sandi.jugovac@gmail.com

Tijela mjesnog odbora su Vijeće mjesnog odbora i predsjednik Vijeća mjesnog odbora. Vijeće mjesnog odbora ima 7 članova, a mandat im traje četiri godine.