Pošalji link prijatelju Sva polja su obavezna

*link će biti automatski generiran u poruci

Pošalji

A + A - Grad Poreč Feed Pošalji link Print
Vi ste ovdje: Naslovna / Organizacija
Uredi podatke

Upravni odjel za opću upravu i gospodarstvo

Upravni odjel za opću upravu i gospodarstvo sastoji se od: - Odsjeka za stručne poslove gradskih tijela, - Odsjeka za opće poslove i mjesnu samoupravu, - Odsjeka za gospodarstvo i EU fondove i - Odsjeka za javnu nabavu.

U Upravnom odjelu za opću upravu i gospodarstvo obavljaju se pravni, protokolarni, savjetodavni i administrativni poslovi u svezi s djelokrugom rada Gradskog vijeća i Gradonačelnika, kao i njihovih radnih tijela, te poslove u vezi s poticanjem razvoja gospodarstva u sklopu planiranja prostornih i infrastrukturnih uvjeta na području Grada, utvrđivanje interesa i potreba poduzetništva, pripreme i izrade projekata i programa suradnje sa subjektima s područja Europske unije sukladno propisima, javna nabava i drugi slični poslovi.


Tel: +385 (0)52 451 099 
Fax: +385 (0)52 434 868

Radno vrijeme odjela - za stranke:

ponedjeljak, srijeda, petak: 8-11 sati

utorak: 12- 17 sati

Gradska pisarnica prima stranke u tijeku cijelog radnog vremena upravnih tijela, s dnevnom pauzom od 11,00 do 11,30 sati.

Pročelnica

dr.sc. Morena Mičetić-Fabić

mail: morena.micetic-fabic@porec.hr

Administrativna tajnica

Nela Gergeta - Prša

mail: ured.gradonacelnika@porec.hr nelagp@porec.hr

a) ODSJEK ZA STRUČNE POSLOVE GRADSKIH TIJELA

Voditelj Odsjeka

Božo Jelovac: bozo.jelovac@porec.hr

Više stručne suradnice za odnose s javnošću i protokol

Ajna Temimović ajna.temimovic@porec.hr  

Vedrana Habereiter vedrana.habereiter@porec.hr

Referentica za poslove gradonačelnika
Anita Radešić anita.radesic@porec.hr

Viši stručni suradnik - prevoditelj

Edi Zarli edi.zarli@porec.hr

b) ODSJEK ZA OPĆE POSLOVE I MJESNU SAMOUPRAVU

Voditelj Odsjeka
Milorad Milohanović milorad.milohanovic@porec.hr

Referent za mjesnu samoupravu
Serđo Rakovac sergio.rakovac@porec.hr

 

Stručni suradnik - koordinator poslova pisarnice

Đeni Beato Ritoša  jeni.beato@porec.hr

Referentice za prijemno-otpravne poslove
Ljubica Kmet ljubica.kmet@porec.hr

Dostavljač pošte
Korado Velenik korado.velenik@porec.hr

 

Domar - ložač 

Dean Jovičević

Spremačice
Vesna Mihelić
Milena Brčić

Mira Marjanović

 

c) ODSJEK ZA GOSPODARSTVO I EU FONDOVE

Viši stručni suradnik za gospodarstvo i razvojne projekte

Anita Prgomet: anita.prgomet@porec.hr

Matea Kodan: matea.kodan@porec.hr

Dunja Babić dunja.babic@porec.hr

Maja Stražić maja.strazic@porec.hr

 

d) ODSJEK ZA JAVNU NABAVU

Viši stručni suradnik za javnu nabavu

Alja Udovičić: alja.udovicic@porec.hr

Martina Golob Rupenović martina.golob-rupenovic@porec.hr

 

Stručni suradnik za javnu nabavu

Boris Bulatović boris.bulatovic@porec.hr

Unutarnji revizor

Igor Antonio Palmić igor.palmic@porec.hr